Zapraszamy na nieodpłatne lekcje salsy

Zapraszamy studentów, absolwentów, pracowników i sympatyków WSB we Wrocławiu na nieodpłatny kurs salsy kubańskiej!

Studia podyplomowe Zarządzania Projektem

Studia Podyplomowe Zarządzanie Projektem w WSB we Wrocławiu. Dlaczego warto studiować mówi Marek Kowalczyk, kierownik merytoryczny kierunku.

Rajd Rowerowy WSB - Nowa edycja

17 grudnia 2017, 22:52
Tradycyjnie już kwietniowa Masa Krytyczna skupiająca najwięcej uczestników w ciągu roku w tym w dużej mierze absolwentów WSB we Wrocławiu zawitała na kampus tejże uczelni, której mury jej byli studenci opuścili nawet klika lat temu.

Bezchmurne niebo, wiatr we włosach i rowerowy raj

Tradycyjnie już, kwietniowa Masa Krytyczna skupiająca najwięcej uczestników w ciągu roku w tym w dużej mierze absolwentów WSB we Wrocławiu zawitała na kampus tejże uczelni, której mury jej byli studenci opuścili nawet klika lat temu. I to w tych spotkaniach jest najpiękniejsze. Wspólna pasja, miejsce spotkań, lata wspomnień i impreza nie może się nie udać, zwłaszcza w takim towarzystwie!

Dzień Absolwenta tuż tuż

Rowerowy klimat sprzyjał rozmowom i wspólnej integracji przy smacznym poczęstunku przygotowanym przez Stowarzyszenie Absolwentów WSB we Wrocławiu. Wielu z absolwentów uczelni podczas wydarzenia dowiedziało się również o nadchodzącym coraz mniejszymi krokami Dniu Absolwenta i wstępnie zadeklarowało swój udział.

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie oraz podzielenie się ciekawymi pomysłami, które z pewnością weźmiemy pod uwagę przy realizacji przyszłych działań i spostrzeżeniami na temat ścieżek rowerowych :-)


Zapraszamy do śledzenia strony Stowarzyszenia: http://stowarzyszenie.wsb.wroclaw.pl/, aby być na bieżąco z tego typu ciekawymi wydarzeniami.

 

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii (kliknij tutaj) 


Ładowanie wyszukiwarki...

Absolwenci WSB na Facebooku

Kontakt

Jeśli jesteś Absolwentem WSB lub chcesz z nami nawiązać współpracę, zapraszamy do kontaktu.

Stowarzyszenie Absolwentów WSB we Wrocławiu

ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław
bud. A, pokój 011

tel. 71 376 23 77
stowarzyszenie@wsb.wroclaw.pl