Zapraszamy na nieodpłatne lekcje salsy

Zapraszamy studentów, absolwentów, pracowników i sympatyków WSB we Wrocławiu na nieodpłatny kurs salsy kubańskiej!

Studia podyplomowe Zarządzania Projektem

Studia Podyplomowe Zarządzanie Projektem w WSB we Wrocławiu. Dlaczego warto studiować mówi Marek Kowalczyk, kierownik merytoryczny kierunku.

Dzień Absolwenta - Zapraszamy na relacje!

17 grudnia 2017, 21:18
Za nami kolejny Dzień Absolwenta organizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Tegoroczny program był znacznie rozbudowany dzięki doświadczeniom z lat ubiegłych. Stowarzyszenie chce bowiem zapoczątkować nowy charakter integracji absolwentów WSB.

Bo wspomnienia ważne są

Pierwszą zasadniczną innowacją było spotkanie z przedstawicielami Władz Uczelni, podczas którego absolwenci mogli podzielić się wspomnieniami, doświadczeniami, a także wyrazić opinię na temat obecnie prowadzonych przez WSB działań. Ten istotny element zaplanowany w strategii Stowarzyszenia  nazwano oficjalnie Forum Absolwenta.

Postawiliśmy na networking!

Kolejnym punktem zaproponowanego harmongramu było spotkanie networkingowe, które pozwoliło nawiązać wiele ciekawych kontaktów biznesowych między absolwentami WSB.

Przy okazji każdego ze spotkań istniała możliwość rozmów w kuluarach przy przygotowanych przekąskach i ciepłych napojach.

O godz 17:30 nastąpiło uroczyste otwarcie Dnia Absolwenta. Tę chwilę poświęcono m.in. na nominację ambasadorów Stowarzyszenia oraz rozdanie podziękowań dla niezawodnych wolontariuszy oraz partnerów, dzięki którym Stowarzyszenie może działać i dalej się rozwijać. W międzyczasie przybyli goście mogli zapoznać się z prezentacją absolwenta WSB, Michała Świderskiego “PONAD POZIOMY”, która zawiera w sobie nie tylko piękne elementy graficzne, ale która jest także doskonałym przykładem networkingowym, ponieważ prezentuje najprężniej działające organizacje pozarządowe działające na Dolnym Śląsku, które realizują zadania publiczne na rzecz osób niepełnosprawnych.

Integracja i pokaz mody

Ostatnim etapem obchodów była integracja przy kiełbaskach z grilla, wypiekach domowych i czeskim piwie w barku MKM Bistro na terenie kampusu WSB. Mimo niesprzyjającej pogody, absolwenci bawili się wspólnie przy złotych przebojach z lat ‘70 i ‘80 do późnego wieczora. Jedną z niespodzianek podczas integracji był też pokaz mody absolwenckiej, w której wzięli udział chętni uczestnicy Dnia Absolwenta. Pomysł bardzo spodobał się przybyłym, a prezentowane bluzy otrzymali w prezencie modele za odwagę i przebojowość ;-)

Odzież, która została specjalnie zaprojektowana dla Absolwentów WSB będzie od teraz dostępna w sprzedaży w ramach jednego z działań Stowarzyszenia.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia! ;-)

Dla osób, które nie uczestniczyły w tegorocznym Dniu Absolwenta, a chciałyby wziąć udział w przyszłych wydarzeniach i otrzymywać informacje o tego rodzaju działaniach proszeni są do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

 

Po więcej informacji zapraszamy na 

facebook/absolwenciwsbwroclaw

 

Ładowanie wyszukiwarki...

Absolwenci WSB na Facebooku

Kontakt

Jeśli jesteś Absolwentem WSB lub chcesz z nami nawiązać współpracę, zapraszamy do kontaktu.

Stowarzyszenie Absolwentów WSB we Wrocławiu

ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław
bud. A, pokój 011

tel. 71 376 23 77
stowarzyszenie@wsb.wroclaw.pl