Studia podyplomowe Zarządzania Projektem

Studia Podyplomowe Zarządzanie Projektem w WSB we Wrocławiu. Dlaczego warto studiować mówi Marek Kowalczyk, kierownik merytoryczny kierunku.

Dziękujemy Wolontariuszom

Za pomoc przy organizacji wydarzenia TEDxWSB

Alina Kowalczyk

Praca jest jej pasją –„coaching jest niesamowitą przygodą, podróżą, która odświeża, otwiera oczy, uczy pokory, ale też daje siłę i radość – obu stronom, zarówno coachowi jak i osobie, z którą pracuje.‘’

Alina specjalizuje się w coachingu osób młodych, dlatego stale współpracuje z Politechniką Wrocławską, Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Stowarzyszeniem „Twoje nowe możliwości” prowadząc sesje dla studentów z niepełnosprawnością. Rozwój jest dla niej szczególnie ważny, regularnie poddaje swoją pracę superwizjom, a jej lista szkoleń coachingowych nigdy się nie kończy :)

Alina jest absolwentką studiów podyplomowych Coaching na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Ukończyła również studia magisterskie na psychologii i filologii angielskiej. Od ponad roku Alina  również uczy studentów niepełnosprawnych języka angielskiego.

 

Motto: Nie trać czasu na poszukiwania , w  życiu nie chodzi o to żeby odnaleźć siebie, ale by stworzyć siebie takiego jakim chcesz być.

Zapraszam do kontaktu:

 

Ładowanie wyszukiwarki...

Absolwenci WSB na Facebooku