Zamiast Kwiatów

"Zamiast kwiatów" to akcja Stowarzyszenia Absolwentów WSB we Wrocławiu, dzięki której studenci mogą zamówić fotografię z ramką i indywidualnym tekstem podziękowań dla swojego promotora. Dochód z akcji wspiera konto projektu Dobry Cel!

 

Więcej o akcji >>>

PunktFoto.pl i zdjęcia!

Wykonujemy zdjęcia do dokumentów, dyplomowe, paszportowe, dowodowe i pamiątkowe. Poznaj nasz zespół. Cały dochód przeznaczamy na Rowery Integracyjne.

Wrocławski Rower Spotkań

18 czerwca 2010 r. odbyła się inauguracja Wrocławskiego Roweru Spotkań. W pierwszej uroczystej przejażdżce udział wziął Prezydent Wrocławia - Rafał Dutkiewicz oraz grupa osób ze szkół integracyjnych.

Zostań twarzą Absolwentów WSB

Zapraszamy do udziału w akcji "Zostań twarzą Absolwentów WSB we Wrocławiu" i prezentacji swojej sylwetki w materiałach Wyzszej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz na stronie naszego Stowarzyszenia!

- Kim jesteś, co osiągnąłeś, co Cię pasjonuje, jakie są Twoje cele? Co zyskałeś dzięki studiom w WSB we Wrocławiu? W jaki sposób wspominasz ten czas? Dlaczego warto dołączyć do grona Absolwentów naszej Uczelni...? - to tylko niektóre z pytań, jakie chcielibyśmy Ci zadać.

Zapraszamy Cię do zaprezentowania się w Twoim otoczeniu zawodowym, biznesowym i społecznym. Wśród nas jest wielu fantastycznych, inspirujących osób - daj się poznać!

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz: stowarzyszenie@wsb.wroclw.pl lub 889 76 56 33.

 
Ładowanie wyszukiwarki...

Absolwenci WSB na Facebooku

Kontakt

Jeśli jesteś Absolwentem WSB lub chcesz z nami nawiązać współpracę, zapraszamy do kontaktu.

Stowarzyszenie Absolwentów WSB we Wrocławiu

ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław
bud. A, pokój 011

tel. 71 376 23 77
stowarzyszenie@wsb.wroclaw.pl