Zamiast Kwiatów

"Zamiast kwiatów" to akcja Stowarzyszenia Absolwentów WSB we Wrocławiu, dzięki której studenci mogą zamówić fotografię z ramką i indywidualnym tekstem podziękowań dla swojego promotora. Dochód z akcji wspiera konto projektu Dobry Cel!

 

Więcej o akcji >>>

PunktFoto.pl i zdjęcia!

Wykonujemy zdjęcia do dokumentów, dyplomowe, paszportowe, dowodowe i pamiątkowe. Poznaj nasz zespół. Cały dochód przeznaczamy na Rowery Integracyjne.

Wrocławski Rower Spotkań

18 czerwca 2010 r. odbyła się inauguracja Wrocławskiego Roweru Spotkań. W pierwszej uroczystej przejażdżce udział wziął Prezydent Wrocławia - Rafał Dutkiewicz oraz grupa osób ze szkół integracyjnych.

Aleja Absolwenta

Kampus WSB we Wrocławiu, szczególnie podczas ciepłych miesięcy, zamienia się w przyjazną, zieloną przestrzeń wypełnioną studentami. To tu właśnie studenci i słuchacze wrocławskiej Uczelni odpoczywają, czerpiąc na świeżym powietrzu energię na kolejne zajęcie i wykłady.

 

Aleja Absolwenta WSB

Od 11 maja 2012 r. Aleja Absolwenta, która łączy budynki A i B WSB we Wrocławiu, to jeden z najpopularniejszych deptaków, a także... miejsce okolicznościowych zdjęć tuż po obronach.

Aleja Absolwenta WSB 2012.06.24

 

Ładowanie wyszukiwarki...

Absolwenci WSB na Facebooku

Kontakt

Jeśli jesteś Absolwentem WSB lub chcesz z nami nawiązać współpracę, zapraszamy do kontaktu.

Stowarzyszenie Absolwentów WSB we Wrocławiu

ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław
bud. A, pokój 011

tel. 71 376 23 77
stowarzyszenie@wsb.wroclaw.pl