Zamiast Kwiatów

"Zamiast kwiatów" to akcja Stowarzyszenia Absolwentów WSB we Wrocławiu, dzięki której studenci mogą zamówić fotografię z ramką i indywidualnym tekstem podziękowań dla swojego promotora. Dochód z akcji wspiera konto projektu Dobry Cel!

 

Więcej o akcji >>>

PunktFoto.pl i zdjęcia!

Wykonujemy zdjęcia do dokumentów, dyplomowe, paszportowe, dowodowe i pamiątkowe. Poznaj nasz zespół. Cały dochód przeznaczamy na Rowery Integracyjne.

Wrocławski Rower Spotkań

18 czerwca 2010 r. odbyła się inauguracja Wrocławskiego Roweru Spotkań. W pierwszej uroczystej przejażdżce udział wziął Prezydent Wrocławia - Rafał Dutkiewicz oraz grupa osób ze szkół integracyjnych.

Rowery Integracyjne

Wypożyczalnia Rowerów Integracyjnych typu Handbike, znana ogólnie pod nazwą “ Rowery Integracyjne” to inicjatywa podjęta przez Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej przede wszystkim w celu integracji osób niepełnosprawnych. Rowery typu handbike stanowią doskonały sposób spędzania wolnego czasu i pozwalają na doświadczanie rowerowych przejażdżek zarówno osobom pełnosprawnym, jak i tym z niepełnosprawnościami o charakterze ruchowym.

Zespół rowerów integracyjnych to grupa ludzi których nadrzędnym celem jest umożliwienie jazdy na rowerze osobom które borykają się z ograniczeniami swojego ciała wynikającymi z niepełnosprawności. Przełamywanie stereotypów, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, niesienie radości - to nasza misja W celu popularyzacji tego typu rowerów i pomocy osobom niepełnosprawnym utworzono we Wrocławiu wypożyczalnię rowerów typu handbike która oferuje nieodpłatne wypożyczanie rowerów czyniąc je dostępnymi praktycznie dla każdego. Projekt Wypożyczalni Rowerów Integracyjnych typu handbike niewątpliwie realizuje hasło


“Ważne jest to, co nas łączy, a nie to, co dzieli”


Więcej najbardziej bieżących informacji znajdziecie Państwo tutaj:


facebook.com/RoweryIntegracyjne


oraz


www.roweryintegracyje.pl

 


Ładowanie wyszukiwarki...

Absolwenci WSB na Facebooku

Kontakt

Jeśli jesteś Absolwentem WSB lub chcesz z nami nawiązać współpracę, zapraszamy do kontaktu.

Stowarzyszenie Absolwentów WSB we Wrocławiu

ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław
bud. A, pokój 011

tel. 71 376 23 77
stowarzyszenie@wsb.wroclaw.pl