Zamiast Kwiatów

"Zamiast kwiatów" to akcja Stowarzyszenia Absolwentów WSB we Wrocławiu, dzięki której studenci mogą zamówić fotografię z ramką i indywidualnym tekstem podziękowań dla swojego promotora. Dochód z akcji wspiera konto projektu Dobry Cel!

 

Więcej o akcji >>>

PunktFoto.pl i zdjęcia!

Wykonujemy zdjęcia do dokumentów, dyplomowe, paszportowe, dowodowe i pamiątkowe. Poznaj nasz zespół. Cały dochód przeznaczamy na Rowery Integracyjne.

Wrocławski Rower Spotkań

18 czerwca 2010 r. odbyła się inauguracja Wrocławskiego Roweru Spotkań. W pierwszej uroczystej przejażdżce udział wziął Prezydent Wrocławia - Rafał Dutkiewicz oraz grupa osób ze szkół integracyjnych.

Tablo Absolwenta

Tablo Absolwenta to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów w celu upamiętnienia studentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu mającym także pełnić wiele innych funkcji w dzisiejszym błyskawicznie rozwijającym i zmieniającym się świecie.

Idea projektu zrodziła się z cieszących się popularnością działań realizowanych podczas uroczystego wręczenia dyplomów polegających na robieniu pamiątkowych zdjęć na specjalnie do tego rozstawionym tle.

Tablo Absolwenta to krok dalej, gdzie podczas ostatniego roku studiów licencjackich lub magisterskich stopniowo, podczas roku akademickiego okazjonalnie przy robionych zdjęciach dyplomowych wymaganych do dyplomu robione są zdjęcia dla studentów (w todze i birecie), którzy wkrótce ukończą studia.

Zdjęcia poddawane są profesjonalnej obróbce i drukowane, z zamysłem ich uroczystego wręczenia z listem gratulacyjnym oraz krótką informacją podczas uroczystego wręczenia dyplomów.

Po zakończeniu roku akademickiego, oraz odbyciu się wszystkich uroczystych wręczeń dyplomów, tworzone jest Tablo Absolwenta w formie drukowanej i elektronicznej.

Tablo pełni wiele funkcji począwszy od bycia narzędziem ułatwiającym podtrzymywania koleżeńskich relacji po ukończeniu studiów, do pełnienia funkcji pamiątki, przy której można powrócić wspomnieniami do czasów studenckich. Może być także wykorzystane do wspólnego networkingu lub uzyskania referencji na dany kierunek lub specjalność.

 

W razie dodatkowych uwag, pytań, lub aby sprawdzić bieżące informacje zapraszamy na nasz profil facebookowy

facebook.com/PUNKTFOTO

 

Ładowanie wyszukiwarki...

Absolwenci WSB na Facebooku

Kontakt

Jeśli jesteś Absolwentem WSB lub chcesz z nami nawiązać współpracę, zapraszamy do kontaktu.

Stowarzyszenie Absolwentów WSB we Wrocławiu

ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław
bud. A, pokój 011

tel. 71 376 23 77
stowarzyszenie@wsb.wroclaw.pl